Marathon

De marathoncommissie Haarlem (MCH) is verantwoordelijk voor alle praktische zaken rond het organiseren van marathonwedstrijden en jeugdmarathonwedstrijden. Dan kun je denken aan het maken van een wedstrijdkalender voor de marathons, jurysamenstelling, organisatie van gewestelijke en landelijke marathonwedstrijden, opleidingen voor juryleden, het organiseren van de baancompetitie en de jeugdmarathoncompetitie, contacten met de gewestelijke technische commissie marathon (GTCM) en het landelijke sectiebestuur marathon (SBM) van de KNSB. Ook talentontwikkeling en de baanselectie marathon valt onder de verantwoordelijkheden van de MCH.

De MCH samenstelling:

Deelnemers aan de volgende jeugdmarathonwedstrijd op Zondag 5 November krijgen per deelnemer twee gratis toegangskaarten voor de landelijke Jan van der Hoorn marathon. Deze vindt plaats op Zaterdag 18 November op ijsbaan Haarlem. Dit is je kans om vroegere deelnemers aan de (jeugd)marathons in Haarlem aan te moedigen zoals:  Mats Stoltenborg, Wabe de Rooij, Jeroen Janissen, Joram Verkerk, Igor Baars, Yves Vergeer, Axel Koopman, Esmee Visser, Esther Kiel (Allen topdivisie) en Nikita Fredrikze,  Kim Zuiver, Tara Donoghue, Madelief de Jong, Fred Schouwenaar, Stan van der Hulst, Ruben Verkerk, Jesse Vollaard, Luke Kooij, Jelle Koeleman en Max van Honschoten (allen beloftendivisie) De kaarten liggen voor je klaar op Zondag 5 November bij de tekenlijsten boven in de juryruimte! Je kunt nog inschrijven op: https://inschrijven.schaatsen.nl/#/wedstrijd/64d8e12b-785d-420d-8ef3-fd04021c07d8/informatie